H Κινηματογραφική Λέσχη Ρεθύμνου, τώρα και στο Instagram
![](https://kinler.gr/assets/transforms/images/News/_featuredImage/956/Instagram-logo1.webp?v=1648123934)
Όσοι επιθυμούν να ενημερώνονται για τα νέα και τις εκδηλώσεις της Κινηματογραφικής Λέσχης Ρεθύμνου από το Instagram, μπορούν να το κάνουν ακολουθώντας το σχετικό προφίλ της λέσχης στο cinemassociationrethymno ή κάνοντας κλικ στην διεύθυνση που ακολουθεί.
https://www.instagram.com/cinema_association_of_rethymno/
Επιπλέον, εκεί θα βρείτε απόψεις και προτάσεις για κινηματογραφικές ταινίες, παλιές και νέες, σχετικούς διαγωνισμούς και άλλα πολλά για την έβδομη τέχνη.
Την επιμέλεια θα έχει η Βαλεντίνα, την οποία και ευχαριστούμε!
![Instagram Logo2](https://kinler.gr/assets/transforms/images/News/_inArticle/957/Instagram-logo2.webp?v=1648123933)